Şifremi Unuttum

Kabri Cin Mühür izle – Full Hd Yerli Film 2016

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 6.1

1 Yorum

83.258 Kere

Kabri Cin Mühür izle – Full Hd Yerli Film 2016
1080p
 • Yönetmen Adı:Volkan Adıyaman
 • Oyuncular:Turgay Başyayla, Sevil Uyar, Burcu Küçük
 • Yapımcı:Oğuz Sözen , Göktuğ Pehlivan
 • Tür:2015 Filmleri, 2016 filmleri, En korkunç filmler, Fragman Film izle, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, mobil film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Yerli Filmleri
 • Yapım Yılı:Türkiye - 2015
 • Senaryo:Volkan Adıyaman , Coşkun Gündoğdu
 • Vizyon Tarihi:22 Nisan 2016
 • Süre:110 Dak.
 • Film Özeti:Kabri Cin Yüzyıllar once iyi bir Cin tarafından Kuran-ı Kerim'den yola çıkılarak yazılan kitabın, her yüz yılda bir koruyucuları gelmektedir. Bu koruyuculara Bekçi adı verilir. 1365 yılında Demirci yine bir cin vakasını çözmek için Mısır’ın Buhariye şehrine gider. Buhariye valisinin kızının içine cin girmiştir ve çıkartılması gerekmektedir. Bunu yapabilecek tek kişi Demirci'dir.Büyük uğraş sonunda Demirci cini çıkarır. Cin büyük bir intikam yemini eder. Uzun zaman sonra 1915 yılında Zöhre adında bir kız istemediği bir adam olan Kudret Ağa ile evlendirilmek zorunda bırakılır ve bu evliliği öğrenen Zöhre'nin sevdiği çocuk Selim dayanamaz ve intihar eder. O dönemdeki kitabın bekçisi ise Nezir Hoca'dır. Kitabı Kudret Ağa'nın kardeşi Hacer ile bilrikte Zöhre çalar ve altından kalkamayacakları bir yükün altına girerler. Kitaptaki bir büyüyü yanlış yaparak Azazel adındaki cini serbest bırakırlar ve başları büyük bir belaya girer. İçinden çıkamayacakları bir beladan, köyü ve köy halkını kurtarmak için çabalayacaklardır fakat bu onlar için kolay olmayacaktır. Yıl 2015 olduğunda,1915 den kalan lanetin izleri Deniz ve arkadaşlarını da takip edecektir.

Jet Trailer "Offical Trailer Partner"Benzer Filmler

Yorum Yap

Filmi beğendiyseniz Değerli yorumunuzu bize iletiniz

1 yorum yapılmış "Kabri Cin Mühür izle – Full Hd Yerli Film 2016"

 1. dkfldldldl 12 Nisan 2016, 01:30

  cldlsşdd

2015 Direk izle 720p,1080p

Reklam iletişim ve diğer Konular için üst menü de Hakkımızda bölümüzden bilgi alabilirsiniz. Bunların yanı sıra hd film izle bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

film izle - film izle - hızlı ve öfkeli 8 karanlığın elli tonu izle ölümcül deney 6 izle